Get Adobe Flash player
Zobacz naszą pracę
paliatywna_m_3.jpg
Archiwum
LogowanieStrona główna

Ponad trzydzieścioro dzieci, byłych pacjentów oddziału medycyny paliatywnej naszego szpitala bawiło się podczas festynu „Pożegnanie lata”. Były gry i zabawy oraz nagrody. Dziękujemy wszystkim sponsorom i wolontariuszom, którzy pomogli przy organizacji festynu.
Zobacz galerię zdjęć
W zabawie uczestniczył także komisarz Lew, maskotka legnickiej policji. Policjanci przy okazji festynu przepytali dzieci jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Byli także przedstawiciele Pogotowia Ratunkowego w Legnicy. Zabawę poprowadził Marcin Andrzejewski, zastępca dyrektora Legnickiego Centrum Kultury.
Festyn „Pożegnanie lata” odbył się w ramach ogólnopolskiej akcji „Hospicjum to tez życie” Fundacji Hospicyjnej z Gdańska, która tym razem skierowana jest głównie do sierot, dzieci byłych pacjentów hospicjów, w tym także oddziału medycyny paliatywnej. Oddział objął opieką grupę takich dzieci. W ramach tej opieki dzieci dostały wyprawki do szkoły, mogły również pojechać na obóz w czasie wakacji.
Wielkie podziękowania należą się wszystkim sponsorom. Po raz kolejny ludzie dobrej woli okazali serce i poparcie dla idei opieki paliatywnej i hospicyjnej.
MAM

Zmieniony (poniedziałek, 27 września 2010 10:44)